ERS12-M20 Tranducerized In-line screwdriver M20-1.5Nm to 12Nm, Hex 1/4F output
https://www.unitedagents.net/web/image/product.template/12693/image_1920?unique=8f2a18f
(تقييم 0)
Whether you are focused on reducing your operating costs or improving your productivity, ERS12-M20 offers you precision, durability and control, thanks to angle sensor, high speed brushless motor and an extremely precise transducer. Its compact ergonomic design and technical performance: 1.5Nm to 12Nm, 950 rpm, Hex 1/4F output, answers your carbon footprint reduction ambition and your scrappage costs. Thanks to the M20 nose thread, it is more convenient for installing accessories or mounting plates.
Benefits
  • الماركة
  • Origin
  • العزم
  • السرعة
  • الوزن
  • الطول
  • المربع المسدسي
هذه التركيبة غير موجودة.
الشروط والأحكام
Up to 24 months warranty
Shipping: 4-5 Business Days (stock only)
المواصفات
Info
الماركة Desoutter
Origin FR
Technical Specs
العزم 1.5 - 12 N.m
السرعة 950 rpm
المربع المسدسي 1/4" Fem.Hex QC
Dimensions and weights
الوزن 0.7 Kg
الطول 299 mm